צור קשר
שם*
Subscribe
Hidden
Hidden

הטוב בשכונה של פעם, האיכות בחיים של היום

הכירו את קומפלקס הגפן שכונה שמאחדת את הטוב ביותר משני העולמות: בסיס לקהילה מפותחת וחווית מגורים משודרגת. קראו את הגייד המלא לאיך רמת החיים ב״גפן״ מתהווה ומתפתחת.

פרויקט גפן הרצליה. ההדמיה להמחשה בלבד

הכל מתחיל בחינוך

בצמוד לשכונת גפן ממוקם בית ספר ״בן צבי״ אחד מבתי הספר האיכותיים בהרצליה הכולל גם ספריה עירונית. תוכלו לבלות גם במתנ״ס הקרוב, אחד המתנ״סים המובילים בהרצליה המציע מגוון פעילויות לקשת גילאים רבה ומנגיש חוגי העשרה, אומנות וספורט.
סוד לעוקבי העמוד: בבניין מספר 1 בפרויקט יש גן ילדים.

חווית מגורים אחרת

אם אתם מתעניינים במגורים בהרצליה, סימן שאתם מבינים את החשיבות של חיים בנוחות. אנחנו שמחים להציג לכם חווית מגורים אחרת עם פסיליטיז שייצרו עבורכם ועבור בני משפחתכם את סביבת המגורים האולטימטיבית; חדר קולנוע, חדר יום הולדת, חדר גיימינג, מועדון ילדים, ג'ימבורי לילדים, חדר כושר, לאונג׳ דיירים שיגרום לכם להרגיש בווי וורק והכל בקומפלקס המגורים שלכם, כל הצרכים שלכם במרחק כפתור במעלית.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

ממוקמת בלב הרצליה, בצמוד לקיבוץ גליל ים, שכונת הגפן ממוקמת בקרבה למרכז העיר, לקניון שבעת הכוכבים ונהנית מנגישות מירבית לצירי התנועה הקרובים והמרכזיים. ובמספרים: 7 דקות נסיעה לתחנת רכבת הרצליה, 5 דקות למחלף שבעת הכוכבים, 15 דקות לכיוון תל אביב ו 10 דקות ואתם בים

אנשים, אנשים, אנשים

כולנו כבר מזמן מחפשים הרבה יותר מ4 קירות, חשוב לנו המרקם החברתי האופף את השכונה בה אנו גרים, חיי חברה שוקקים ותחומי עניין זהים לאלה הסובבים אותנו. את הצורך הזה אפשר לממש במרכז הקהילתי הסמוך, או באופן ספונטני במתמחים המשותפים בבניינים או בפיאצה המרכזית של הקומפלקס ולהינות יחד עם השכנים והחברים שלכם, מהשטחים הפתוחים והמרחבים הירוקים, הרחוקים מצירי התנועה המרכזיים ומהכבישים המרכזיים, כך שהילדים שלכם בטוחים.