ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

מול השווקים המשתנים – זה הזמן להיות יצירתיים

השווקים העולמיים עומדים כיום בפני אתגרים לא פשוטים ומשתנים בקצב מהיר. תורמים לכך בין השאר האינפלציה הגוברת והעלאות הריבית התכופות שבאו בעקבותיה, לצד הפגיעה בשרשראות האספקה הגלובליות וההאטה במגזרים כלכליים מובילים, ובראשם תעשיית ההיי-טק.

כבר כיום אנו עדים להתייקרות של מוצרי יסוד כגון חשמל ודלק, וכן של מוצרי צריכה יומיומיים במכולת שמתחת לבית. עובדה זו גורמת בתורה לקשיי נזילות בקרב משקי בית, עסקים וחברות, ומחייבת את כל השחקנים הפועלים בשוק לעדכון דפוסים של התנהלות פיננסית, ובכלל זה לשינויים בהרגלי הצריכה.

שינויים אלה לא פוסחים על ענף הנדל"ן הישראלי, בהיותו אחת מזירות ההשקעה הרותחות בישראל, והמבוקשות ביותר בקרב משקי בית ישראלים המבקשים להבטיח את עתידם הכלכלי.

התמונה להמחשה בלבד

אז מה אנחנו עושים מול המציאות החדשה?

אנו ב-ICR מאמינים כי בדיוק בזמנים כאלה של שינויים ואי-ודאות, נדרש מאיתנו להפגין יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. כפועל יוצא מתפיסה זו, אנו לא מסתפקים בשקט התעשייתי שלנו כחברה – ICR משווקת בימים אלה אלפי דירות בכמה פרויקטים באזורי הביקוש – אלא מבקשים לסייע גם לכם, לקוחותינו, לצלוח את העידן הכלכלי החדש.

חוויית המגורים ההוליסטית שאנו מספקים ללקוחותינו בכל מיזמי החברה, מספקת להם חיסכון משמעותי שמצטבר למאות שקלים בחודש, אם לא הרבה יותר מזה. כך למשל, עצמאים או שכירים העובדים מרחוק לא נדרשים עוד לשכור חלל עבודה או שירותי משרד, כי יש להם אלטרנטיבה איכותית וחינמית לגמרי – ממש מתחת לבית.

הדמיה פארק צפון north park
התמונה להמחשה בלבד

ויש עוד דוגמאות רבות: חדר כושר מתקדם, בריכה (בחלק מהפרויקטים), ג'ימבורי ושאר זירות פעילות לילדים, ואפילו מועדון דיירים מאובזר ואטרקטיבי שמייתר את הצורך במתחמי בילוי שואבי מזומנים – את כל אלה ניתן למצוא בפרויקטים של ICR. כבר ברור לכם כי מי שמרוויח מכך (או בעצם, חוסך) הוא קודם כל אתם, הדיירים.

היצירתיות שלנו בתקופות מאתגרות מתבטאת גם במהלכי השיווק והמכירה של הפרויקטים. אנו מקפידים להעמיד לרשותם של רוכשי הדירות תנאי תשלום נוחים אף יותר מבתקופות רגילות, המתפרשים לאורך זמן ומוגדרים לפי אבני דרך ברורות בהתקדמות הפרויקטים. בנוסף, חלק מהתשלומים אינם צמודי ריבית או מדד, מה שמאפשר לרוכשי הדירות בפרויקטים שלנו ליהנות מ"ראש שקט" – בלי קשר להתפתחויות המוניטריות בארץ ובעולם.

לסיכום, כפי שבתקופת הקורונה היתה החברה הראשונה "להחליף דיסקט" ולספק לדייריה פתרונות יומיומיים שיספקו את כל צורכיהם בתקופות הסגרים ויפיגו את הלחץ בבית, כך גם היום – אנו עובדים קשה על מנת לספק לכם חווית מגורים שלמה שתסייע לכם גם בהיבט הכלכלי. זאת, מתוך תקוה ואמונה כי השותפות בינינו לא תסתיים בפרויקט אחד, אלא תמשיך שנים ארוכות קדימה.

מאחלים לכולכם שנה אזרחית טובה ומאושרת,

משפחת ICR

האינסטגרם שלנו

חוזרים ליוקרה השקטה, לחיבור לטבע.
אירחנו את האדריכל המוביל רואי דויד לשיחה על איך יוצרים חללים ומרחבים שנועדו
לבניית קהילה חזקה באיב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו
מאות משפחות צעירות כבר התאהבו בשכונת פארק צפון (שלב א) בניצוחה של האדריכלית קיקה ברהאז
ועכשיו, ממשיכים לשלב הבא! 
איב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט שתוכנן על ידי רפאל דה לפונטן המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🙏🏼
חווית מגורים לאניני טעם כבר אמרנו?
#eve_north_park
מרגש כל פעם מחדש!
גאים להשיק את EVE PARK NORTH, בין תל אביב לרמת השרון, עוצב כמתחם מגורים יוצא דופן בנוף המקומי. 
חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
מחיי קהילה עשירים ומגוון מתחמי לייפסטייל השמורים רק לכם: בריכות הצופות לנוף, מתחם כושר, סטודיו ליוגה, חלל ילדים
קסום, חדרי מוזיקה, גיימינג וקולנוע, מטבח פתוח, לאונג’ מסוגנן ומתחם עבודה משותף.
“אנחנו מתכננים שכונות להולכים ברגל, לא
לנוסעים באוטו”
קיקה בראז ורפאל דה לפונטן על הפילוסופיה
מאחורי תיכנון השכונות בעידן החדש
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🫶🏼
"יש האטה והזדמנויות בשוק הנדלן"
לפני המלחמה ישבנו עם אסף עזרא, מנכל מיטב מימון לשיחה מרתקת על מימון חוץ בנקאי בתקופה
שכזאת, יחד ננסה לנתח מה קורה עם עליית הריביות, איך גורמים אחרים
בשוק משפיעים על המחירים ומה הם היתרונות של מימון חוץ בנקאי?

לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🔗