ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

בזמן שארזתם: מה שקורה בדירה החדשה שלכם רגע לפני קבלת המפתח?

הייתכן שגביע העולם בכדורגל ועולם הנדל"ן הם הפכים גמורים?
יש לכך כמה אינדיקציות. למשל: אם בראשון צריך לצלוח את שלב הבתים כדי להגיע למשחקי הגמר, הרי שבשני נידרש לעבור את שלב הגמרים בטרם נכניס את הדיירים למה שיהיה עבורם בית. וגם, אוקיי, לא הצלחנו לחשוב על עוד דוגמאות. מכל מקום, קרנבל המונדיאל מספק לסמנכ"ל ההנדסה שלנו, נועם שניידר, יופי של הזדמנות לחשוף בפניכם דבר או שניים משלב הגמרים – ללא ספק אחת מאבני הדרך החשובות והמרגשות במיזמי בנייה למגורים.

הדמיית פנים חדר כושר

אז איך עובד "שלב הגמרים"?
שלב הגמרים מתרחש בתום בניית שלד הבניין ויציקת הבטון לקירות הפנימיים והחיצוניים, ובמהלכו מוזמנים עשרות בעלי מקצוע וספקים כדי לתת את הטאצ' האחרון ולסיים את הכנת הבית לכניסת הדיירים. שלב זה דורש תיאומים רבים בין בעלי המקצוע ופיקוח הדוק על עבודתם. לצורך כך פועלים בשוק קבלני גמרים המומחים בתפעול האופרציה המורכבת הזו וביצירת סנכרון מלא בין שלל השחקנים הרלוונטיים.

עבודות הגמר רבות ומגוונות וכוללות ריצוף וחיפוי פנים, כולל רובה; אספקה והרכבה של חלונות ותריסים וחיבורם למתגי הפעלה, התקנת דלתות ואיטום נקודות המפגש שבין פנים הבית לחוץ; עבודות טיח; התקנת יחידות מיזוג אוויר פנימיות בהתאם לתכנון; עבודות גבס – בעיקר חיפוי בנקודות שבהן הותקנו המערכות השונות; הזמנה והתקנה של מוצרי הגמר – דלת כניסה ראשית, דלתות פנים, גופי תאורה פנימיים וחיצוניים, דוד שמש, מערכת אינטרקום, ברזים ועוד.

שלב הגמרים כולל גם את שילובם של בעלי המקצוע הבאים: נגר עבור הכנת הארונות – בחדרי הרחצה, במטבח ובשאר הבית; מסגר לצורך הכנה והתקנה של מעקות, סורגים, שערים וכו'; קבלן לעבודות בחצר – פרגולות, דקים וכד'; גנן לצורך עבודות גינון ושתילה; צבעי לצורך הכנת הקירות לצביעה ותיקוני סדקים, וכמובן לצביעה עצמה. שלב עבודות הגמר כולל גם בנייה של תשתית התקשורת של הבית וחיבורו לצנרת המים – עבודות המובצעות על ידי חשמלאים ואינסטלטורים ויש להן השפעה ישירה על איכות החיים העתידית של דיירי הבית.

לסיכום
לא ניתן להפריז בחשיבות של שלב הגמרים. מדובר בשלב בבנייה שאין בו פשרות, והוא מצריך ירידה לפרטים הקטנים ביותר והמון סבלנות. לכן, כשבוחרים לרכוש דירה בפרויקט של חברה יזמית מסוימת, חשוב שהחברה הזאת תהיה לא רק חזקה כלכלית ובעלת מוניטין טובים, אלא גם גוף בעל ניסיון שעובד דרך קבע עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק.
אצלנו ב-ICR מקפידים לעבוד עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, וכמובן גם לדאוג לסנכרון מיטבי ביניהם בשלב הגמרים. כך, הלקוחות שלנו יכולים לישון בשקט, בידיעה שבקרוב ייכנסו לבית המושלם (אולי כמו שהצרפתים ישנים בשקט, כי יש להם את אמבפה בצוות הגמרים שלהם).

האינסטגרם שלנו

ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️
ביום העצמאות ה76 למדינה,
כולנו מסתכלים השמיימה ומייחלים לדבר אחד. 💙🎗️
#bringthemhome
עם בואו של חג האביב, אנו ב-ICR מביטים קדימה בתקווה זהירה.
למרות האתגרים הניצבים בפנינו, אנו מאמינים שתמיד יש מקום לצמיחה ולהתחדשות.

מאחלים לכל עם ישראל חג אביב של התחדשות והתחזקות, ומי ייתן וחטופינו ישובו אל בתיהם במהרה
משפחת ICR
חג הפסח בפתח, ואיתו רוח של שינוי והתחדשות בכל הקשור לעיצוב הבית שלנו, אז יצאנו לפגוש את ויה ארקדיה מקבוצת נגב לשיחה על הטרנדים והחידושים בעולמות העיצוב בשנת 2024. 
צפייה מהנה