ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

בזמן שארזתם: מה שקורה בדירה החדשה שלכם רגע לפני קבלת המפתח?

הייתכן שגביע העולם בכדורגל ועולם הנדל"ן הם הפכים גמורים?
יש לכך כמה אינדיקציות. למשל: אם בראשון צריך לצלוח את שלב הבתים כדי להגיע למשחקי הגמר, הרי שבשני נידרש לעבור את שלב הגמרים בטרם נכניס את הדיירים למה שיהיה עבורם בית. וגם, אוקיי, לא הצלחנו לחשוב על עוד דוגמאות. מכל מקום, קרנבל המונדיאל מספק לסמנכ"ל ההנדסה שלנו, נועם שניידר, יופי של הזדמנות לחשוף בפניכם דבר או שניים משלב הגמרים – ללא ספק אחת מאבני הדרך החשובות והמרגשות במיזמי בנייה למגורים.

הדמיית פנים חדר כושר

אז איך עובד "שלב הגמרים"?
שלב הגמרים מתרחש בתום בניית שלד הבניין ויציקת הבטון לקירות הפנימיים והחיצוניים, ובמהלכו מוזמנים עשרות בעלי מקצוע וספקים כדי לתת את הטאצ' האחרון ולסיים את הכנת הבית לכניסת הדיירים. שלב זה דורש תיאומים רבים בין בעלי המקצוע ופיקוח הדוק על עבודתם. לצורך כך פועלים בשוק קבלני גמרים המומחים בתפעול האופרציה המורכבת הזו וביצירת סנכרון מלא בין שלל השחקנים הרלוונטיים.

עבודות הגמר רבות ומגוונות וכוללות ריצוף וחיפוי פנים, כולל רובה; אספקה והרכבה של חלונות ותריסים וחיבורם למתגי הפעלה, התקנת דלתות ואיטום נקודות המפגש שבין פנים הבית לחוץ; עבודות טיח; התקנת יחידות מיזוג אוויר פנימיות בהתאם לתכנון; עבודות גבס – בעיקר חיפוי בנקודות שבהן הותקנו המערכות השונות; הזמנה והתקנה של מוצרי הגמר – דלת כניסה ראשית, דלתות פנים, גופי תאורה פנימיים וחיצוניים, דוד שמש, מערכת אינטרקום, ברזים ועוד.

שלב הגמרים כולל גם את שילובם של בעלי המקצוע הבאים: נגר עבור הכנת הארונות – בחדרי הרחצה, במטבח ובשאר הבית; מסגר לצורך הכנה והתקנה של מעקות, סורגים, שערים וכו'; קבלן לעבודות בחצר – פרגולות, דקים וכד'; גנן לצורך עבודות גינון ושתילה; צבעי לצורך הכנת הקירות לצביעה ותיקוני סדקים, וכמובן לצביעה עצמה. שלב עבודות הגמר כולל גם בנייה של תשתית התקשורת של הבית וחיבורו לצנרת המים – עבודות המובצעות על ידי חשמלאים ואינסטלטורים ויש להן השפעה ישירה על איכות החיים העתידית של דיירי הבית.

לסיכום
לא ניתן להפריז בחשיבות של שלב הגמרים. מדובר בשלב בבנייה שאין בו פשרות, והוא מצריך ירידה לפרטים הקטנים ביותר והמון סבלנות. לכן, כשבוחרים לרכוש דירה בפרויקט של חברה יזמית מסוימת, חשוב שהחברה הזאת תהיה לא רק חזקה כלכלית ובעלת מוניטין טובים, אלא גם גוף בעל ניסיון שעובד דרך קבע עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק.
אצלנו ב-ICR מקפידים לעבוד עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, וכמובן גם לדאוג לסנכרון מיטבי ביניהם בשלב הגמרים. כך, הלקוחות שלנו יכולים לישון בשקט, בידיעה שבקרוב ייכנסו לבית המושלם (אולי כמו שהצרפתים ישנים בשקט, כי יש להם את אמבפה בצוות הגמרים שלהם).

האינסטגרם שלנו

חוזרים ליוקרה השקטה, לחיבור לטבע.
אירחנו את האדריכל המוביל רואי דויד לשיחה על איך יוצרים חללים ומרחבים שנועדו
לבניית קהילה חזקה באיב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו
מאות משפחות צעירות כבר התאהבו בשכונת פארק צפון (שלב א) בניצוחה של האדריכלית קיקה ברהאז
ועכשיו, ממשיכים לשלב הבא! 
איב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט שתוכנן על ידי רפאל דה לפונטן המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🙏🏼
חווית מגורים לאניני טעם כבר אמרנו?
#eve_north_park
מרגש כל פעם מחדש!
גאים להשיק את EVE PARK NORTH, בין תל אביב לרמת השרון, עוצב כמתחם מגורים יוצא דופן בנוף המקומי. 
חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
מחיי קהילה עשירים ומגוון מתחמי לייפסטייל השמורים רק לכם: בריכות הצופות לנוף, מתחם כושר, סטודיו ליוגה, חלל ילדים
קסום, חדרי מוזיקה, גיימינג וקולנוע, מטבח פתוח, לאונג’ מסוגנן ומתחם עבודה משותף.
“אנחנו מתכננים שכונות להולכים ברגל, לא
לנוסעים באוטו”
קיקה בראז ורפאל דה לפונטן על הפילוסופיה
מאחורי תיכנון השכונות בעידן החדש
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🫶🏼
"יש האטה והזדמנויות בשוק הנדלן"
לפני המלחמה ישבנו עם אסף עזרא, מנכל מיטב מימון לשיחה מרתקת על מימון חוץ בנקאי בתקופה
שכזאת, יחד ננסה לנתח מה קורה עם עליית הריביות, איך גורמים אחרים
בשוק משפיעים על המחירים ומה הם היתרונות של מימון חוץ בנקאי?

לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🔗