ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה

אודות ICR

the Culture of Living

זה לא ה״מה״, זה ה״איך״

הכל אפשרי. כן. אפשר לחדש, להמציא, לגעת.
ה״מה״ מאד ברור. נדל״ן.

אבל מה שעושה את ההבדל הוא המקום בו חיים של אנשים יכולים להפוך לחוויה שמרגשת אותנו כל יום מחדש. השאלה היא רק איך עושים את זה? זה השלב שבו אנחנו לא מפסיקים לשאול. איך לא מסתפקים ב"עוד מאותו דבר"? איך נביא את "האקסטרא מיילייג" שישנה את כל התמונה? איך מייצרים פרויקט שחווית ה-"וולנס" היא יומיומית? איך משלבים יצירה, עיצוב, אומנות, תשוקה, לקומפוזיציה אחת שהכול נוכח בה? איך מייצרים תחושת אמינות וביטחון כנה אצל הלקוחות שלנו, שהן מעבר לסיסמאות. שידעו, באמת, שאנחנו תמיד פה בשבילם.

מהמובילות והמשפיעות בענף הנדל"ן

חברת ICR היא שחקן משמעותי בענף הנדל״ן בישראל – בזכות ניהול פורץ דרך, חשיבה שונה ובניית מותגים בעלי ביקוש גבוה. הניסיון, המוניטין והפורטפוליו של שתי הקבוצות המובילות – "ישראל קנדה" ו"ראם מגורים", בשילוב יכולות הקבוצה הופך את ICR לאחת מקבוצות הנדל"ן החזקות והמשפיעות ביותר בישראל.

החשיבה היצירתית שלנו משלבת מעוף, חדשנות ויכולות מכירה עם איתנות פיננסית ושדרת ניהול מנוסה שאין דומה לה בשוק הנדל"ן הישראלי. החוזקות שלנו מאפשרות יוזמה, ניהול והובלה של פרויקטים מורכבים ומגוונים ברחבי הארץ, תוך חשיבה חדשנית ותפיסות ייחודיות.

אנחנו מתחמים בבניית מתחמי יוקרה באזורי ביקוש, לצד בניית שכונות מגורים ברחבי המדינה, תוך עיצוב תפיסת מגורים חדשה ועיצוב חוויית חיים קהילתית חמה. בנוסף, החברה מתמקדת במסחר מקומי ויצירת חוויית שירות טכנולוגית לכל לקוחותיה – מה שהופך אותה לחוד החנית בתחום יזמות הנדל"ן בישראל.

מיום היווסדה, תחת ההנהגה החדשה, מוכיחה החברה חשיבה מחוץ לקופסה המייצרת פיתרון ייחודי לכל פרויקט – מבחינה אדריכלית, שיווקית ואנושית.

מדד התחדשות עירונית 2022
0

שנות ניסיון

כ- 0

פרויקטים בפריסה ארצית

0

דירות שאוכלסו

כ- 0

דירות חדשות

מיקוד ניהולי
מוניטין מעולה
ניסיון ביצועי מוכח רב שנים
פתרונות מקיפים
איכות מהמעלה הראשונה
מערכת יחסי אמון עם המערכת הבנקאית
סינרגיה פנימית
איתנות פיננסית
israel canada logo ישראל קנדה לוגו

קבוצת ישראל קנדה הינה בית להשקעות בנדל"ן העוסקת בייזום, ביצוע והשבחה של נכסים בארץ ובעולם. למעלה מ-2 עשורים אנו מעצבים את המרקם העירוני במרכזי ביקושים בולטים בארץ ובעולם, עם בחירה בקרקעות ונכסים בעלי מיקומים אסטרטגיים. אנו גאים בשורה ארוכה של הישגים ארכיטקטוניים אשר הטביעו חותם משמעותי בעולם, ובהם סדרת גורדי השחקים היוקרתית בפארק צמרת, פרויקט שימור ייחודי ברחוב רוטשילד בתל אביב, קומפלקס משרדי מיקרוסופט בהרצליה, מתחמי מגורי יוקרה הנושקים לקו החוף של ישראל ועוד עשרות יוזמות נדל"ן אשר מיצבו אותנו בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן המניבות, בארץ ובעולם.תמיד בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה, ועם תגובות מהירות וגמישות אנו מבקשים לאתגר את המצב הקיים ולעשותו טוב יותר, מעניין יותר, ובעיקר – רווחי בעבור קהל המשקיעים.

ORC Land Logo

קבוצת ORC , אשר בשליטת רז עודד, עוסקת בייזום פרויקטי נדל"ן ובנכסים מניבים בארץ ובעולם. ORC מתמחה ברכישת נכסים מניבים, השבחתם וניהולם. בפרק הזמן שחלף מאז ייסודה, עלה בידי הקבוצה ליצור מצבת נכסים מגוונת ואיכותית. כיום היא מחזיקה ומנהלת נכסים בהיקף של מאות אלפי מ"ר.

הקבוצה מחזיקה בעתודות קרקע המיועדות להשבחה באזורי ביקוש וכן בנכסי מסחר, תעשיה, משרדים, מלונות וחניונים בישראל, אירופה וארה"ב. בין דייריה נמנות חברות מובילות וכן חברות ממשלתיות. ORC פעילה בתחום של ייזום פרויקטים למגורים ונהנית מניסיון משמעותי בפרויקטים לשימושים משולבים של מגורים, מסחר ומלונאות.

האינסטגרם שלנו

נוף עירוני או נוף פסטורלי? 
מה אתם באמת יודעים על הקשר בין שווי הנכס לנוף הנשקף ממנו?
ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️