ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

חג האדמה מזכיר לנו למה אנחנו כאן

הטנא שבידי הילדים והזרים העטויים על ראשם, המגל המונף אל על וערימות הקציר המונחות בשדה: לאורך המאה העשרים ועם התרחבות המפעל הציוני הפך חג השבועות – אחד משלושת הרגלים אשר ידוע גם כחג הביכורים, חג הקציר וחג מתן תורה – למזוהה יותר מכל עם גידוליה החקלאיים של הארץ. החג, שצוין השבוע, מעלה על נס את תנובתה העשירה של הארץ ומסמל את "היהודי החדש" ואת הקשר שלו, כריבון בארצו, לעבודת האדמה.

כמו כולם, גם אנחנו ב-ICR מאוד מוקירים את חג השבועות ומתחברים לערכיו ולסמליו. הוא מזכיר לנו כמה הרבה ניתן להשיג ועד כמה רחוק ניתן להגיע בזכות הרבה עבודה קשה; כי היום בו מציינים את שפע תנובתה של הארץ, מתחבר אצלנו גם לתנופת הבנייה האדירה שעברה עלינו, ושהביאה את ICR למעמדה כיום – אחת החברות המובילות והחזקות בשוק הנדל"ן הישראלי.

 

התנובה שלנו – במספרים:

כפי שחלקכם יודעים, ICR נולדה לפני שלוש שנים בלבד, בעקבות רכישת חברת מנרב על ידי חברת ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר; וקבוצת ראם שבשליטת האחים ג'ו, רפי ואבי נקש, אבי חורמרו ורז עודד. החברה קיבלה אז לידיה מצבת פרויקטים אדירה בהיקף מצטבר של כ-5,000 יחידות דיור ומאות אלפי מ"ר של קרקעות המיועדות למשרדים, מסחר ומלונאות. אבל אנחנו כמובן לא הסתפקנו בזה, כי להוריד רגל מדוושת הגז – זה פשוט לא בד.נ.א שלנו.

ואכן, מאז תחילת הפעילות הוספנו עוד 24 פרויקטים חדשים עם כ-11,000 יחידות דיור, מתוכם 8,500 בהתחדשות עירונית – ממוצע של 360 יחידות לכל פרויקט חדש. כיום אנחנו מקדמים למעלה מ-55 פרויקטים למגורים בסך הכל, הכוללים כ-16 אלף יחידות דיור למגורים, בשווי היקף נכסים של ארבעה מיליארד שקל; למעלה מ-1,300 יחידות דיור נמצאות בשלבי ביצוע מתקדמים. חוץ מזה נוספו לנו בשנות הפעילות המעטות שלנו כ-1,500 יחידות דיור בפרויקטים של יזמות; 1,200 מהן נמצאות במתחם פארק צפון – אחד המיקומים הנחשקים והמבוקשים במדינה.

הפרויקטים המדוברים בישראל

בין הפרויקטים הבולטים שלנו: פרויקט YAM בבת-ים, במסגרתו נהרסו ארבעה בניינים ישנים ובמקומם מוקמים שני מגדלים בני 30 קומות כ"א ובהם כ-220 יחידות דיור; פרויקט ההתחדשות העירונית בשכונת הגפן בהרצליה. במסגרתו הרסנו תשעה בנייני רכבת ישנים לצורך הקמת שמונה בניינים ובהם כ-400 דירות; ופרויקט AIR במתחם ההסתדרות בגבעתיים, בו נקים שלושה מגדלי מגורים יוקרתיים ובהם למעלה מ-300 יחידות דיור.

כל אלה הן רק דוגמאות קטנות לעשייה הנרחבת שלנו, שנעשית כולה למען הארץ הזאת ותושביה. אנו בטוחים כי בחג השבועות תשפ"ד, בשנה הבאה, כבר נוכל לדווח על תנובה גדולה בהרבה.

בינתיים, לכל לקוחותינו היקרים – חג שבועות שמח!

משפחת ICR

האינסטגרם שלנו

נוף עירוני או נוף פסטורלי? 
מה אתם באמת יודעים על הקשר בין שווי הנכס לנוף הנשקף ממנו?
ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️