ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
air גבעתיים לוגו AIR Givatayim Logo

מתחם ההסתדרות AIR גבעתיים

URBAN STORIES

The perfect stage for creating
your new urban life story

בין רחוב ההסתדרות ורחוב המאבק, במרחק נגיעה מהלב הפועם של תל אביב, ניצב היהלום החדש של גבעתיים. AIR הוא קומפלקס מגורים עמוס בניחוחות של מנהטן וכולל נוף אורבני עוצר נשימה מכל דירה ודירה, Rooftop ניו יורקי בקומה הרביעית לצד פינות ישיבה ואירוח.

התכנון על הדירות עמד במרכז על מנת להעניק פתרון מתאים לכל סוגי הדיירים, המנצלים את השטח בצורה מיטיבה. תכנון הפנים מעניק חלל מגורים רחב המשלב מטבח מודרני ופינת אוכל מרווחת, לצד חיים באזור הסמוך לקריית חינוך, פארקים עירוניים, תיאטרון גבעתיים והקניון – שילוב של כל העולמות במיקום אחד.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם ליהנות מכל העולמות עם חדר כושר פרטי, כוס קפה במרפסת הצופה לנוף מדהים, עמדות עבודה שיתופיות, עמדות ג'ימבורי, ספריית אטריום, חדר קולנוע וכל מה שיבנה לכם את החיים האורבניים שאתם צריכים, מבלי לצאת מהבית.

LOCATION

ממוקם בין רחוב ההסתדרות ורחוב המאבק בגבעתיים בקרבה לכל מה שחשוב – תיאטרון גבעתיים, קניון גבעתיים, קריית החינוך והמצוינות ופארקים עירוניים. להנות מאיכות החיים של גבעתיים ובמרחק 5 דקות מתל אביב וצומת השלום, שילוב של כל העולמות במיקום אחד.

0

מגדלי מגורים

0

קומות

0

יחידות דיור הכוללות פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים מדהימים

0 -3

חדרים

AMENITIES & SERVICES

אימון של בוקר בחדר הכושר הפרטי, כוס קפה במרפסת הצופה לעיר, עמדות עבודה שיתופיות בלאונג׳ הדיירים, גני ילדים פרטיים מתחת לבית, מסחר בכניסה עם מותגים אורבניים ידועים, ספריית האטריום המייצרת רגעים של שקט וכוס יין בשקיעה ברופטופ, ג׳ימבורי וחדר קולנוע – כל אלה ועוד בונים את חווית החיים האורבנית, מבלי לצאת מהבית, מבלי להיכנס לסיטי הצפוף.

THE APARTMENTS

חשבנו רבות על תכנון הדירות – על מתן פתרון הולם לכל סוגי הדיירים במגוון טיפוסים חכמים המנצלים את השטח בצורה מיטיבה. תכנון הפנים של הדירות, מאפשר חלל מגורים גדול המשלב מטבח מודרני ופינת אוכל מרווחת.

The complex

IN THE MEDIA

לוגו magdilim
חברת ICR מרחיבה את פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית
לוגו מרכז הנדל"ן
מתחם ההסתדרות בגבעתיים: הוועדה המחוזית אישרה את התוכנית למתחם של חברת ICR
לוגו YNET
גבעתיים: פינוי בינוי ברחוב אדמית לקראת היתר

לפרטים נוספים על פרויקט AIR גבעתיים

בעצם מסירת המידע אני מאשר שמירה ושימוש במידע שלי, בהתאם למדיניות פרטיות
זמינים עבורכם בוואטסאפ
ברוכים הבאים לצ'אט
לחצו כאן להתחלת שיחה