ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

שנה טובה מ-ICR: ההיי-טק של ענף הנדל"ן

חברת ICR מאחלת לכולכם, קהל לקוחותינו היקר ועובדינו המסורים, שנה טובה ומוצלחת, שנה של בריאות, אושר ושגשוג. לרגל ראש השנה מורדי שבת, מנכ"ל החברה, מסכם את העשייה הענפה של ICR בשנה החולפת, חושף משהו מסוד ההצלחה שלה – ומספר על החזון השאפתני להמשך הדרך

AIR גבעתיים - הדמיית חוץ בניינים
ההדמיה להמחשה בלבד

"שנת העבודה שמסתיימת היתה אחת השנים היותר טובות של ענף הנדל"ן בכלל ושל ICR בפרט. אף שהחברה שלנו פועלת במבנה ההנהלה החדש כשנתיים בלבד, מכרנו מאות יחידות דיור בהיקפים של למעלה מ-2 מיליארד שקל. עיקר המכירות היה בפרויקטים אושן פארק בנתניה, פרויקט הגפן, פרויקט המסילה, פרויקט הדגל שלנו פארק צפון ולאחרונה הצטרף גם פרויקט AIR גבעתיים – מיזם התחדשות עירונית עם מכירות פנומנליות".

"היו לנו הצלחות אדירות גם בגזרת המכרזים בהתחדשות העירונית, לרבות מכרז ברמת גן שבו גברנו על שתי חברות ציבוריות גדולות. העמקנו את האחיזה שלנו בתחום, כשכיום אנחנו עומדים על 13 אלף יחידות דיור ב'מצב יוצא' – בשלבים שונים של תכנון וביצוע. אנחנו רואים שבאזורים שבהם אנחנו פועלים הביקוש לדירות הוא עצום. מלבד העובדה שמדובר באזורי ביקוש יוקרתיים, הסיבה לכך היא גם איכות המוצר שלנו, תוצאה של ההסתכלות ההוליסטית שלנו על כל פרויקט, שמביאה בחשבון היבטים רבים ומגוונים של חיי היומיום, ולא רק את חלל הדירה הפנימי. זה מה שמבדל אותנו בשוק הזה, והרוכשים מצביעים בכיס".

איך אתה מסביר את זה שבתוך זמן כה קצר הפכה ICR לשחקן כה משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית?

"זה קרה קודם כל בזכות הצוות המקצועי שבנינו כאן – צוות איכותי, מוכשר בטירוף ובעיקר רעב, כזה שבא לעבוד כל יום עם סכין בין השיניים. בשנתיים האלה קידמנו פרויקטים בצורה מהירה יותר מאחרים, לא רק בזכות הניסיון המקצועי של הצוות שלנו, על כל מרכיביו, אלא גם הודות לדבקות במשימה שמאפיינת פה את כולם. כל פרויקט שאנחנו ניגשים אליו הוא מבחינתנו הכי חשוב, ואנחנו מקדמים אותו בכל העוצמה".

הדמיה AIR גבעתיים Givatayim מתחם ההסתדרות
התמונה להמחשה בלבד

עד כמה רווחת העובדים קשורה בעיניך להצלחת החברה?

"בחברה יש כ-40 עובדים ואני מכיר את כולם באופן אישי. מבחינתי, כל ההישגים של ICR נשענים ותלויים בתחושה היומיומית של העובדים – עד כמה טוב להם לבוא למשרד, עד כמה נוח להם בסביבה החברתית שבה הם נמצאים ועד כמה הם מרגישים מוערכים. בסופו של דבר, אנחנו כולנו מעבירים פה את רוב שעות היום ביחד, ולכן קריטי בעיניי שיהיו להם תנאי עבודה מיטביים, לרבות טיולי חברה, 'חמישי מתוק', יציאה מוקדמת בימי הקיץ – כל מה שהופך אותנו למעין משפחה שנייה עבורם. או כמו שהגדירה את זה היטב אחת העובדות כאן: 'ICR היא ההיי-טק של ענף הנדל"ן'. ולראיה – העובדים נשארים כאן לאורך זמן. ההליכה הזאת של כולנו ביחד, הערבות ההדדית והחברות בין כולם – אלה יותר חשובים מעוד מכרז או עוד עסקת מכירה. זה הבסיס".

מה אתה מאחל לחברה לשנה החדשה?

"שנמשיך לגדול ולצמוח, גם מבחינה עסקית וגם מבחינה אישית, ושתמיד נהיה רעבים לעוד. ICR נמצאת כיום בעמדת זינוק מצוינת להצלחות נוספות – הן בשוק הבנייה החדשה והן בשוק ההתחדשות העירונית. אני מאמין שבשנה הבאה כבר יהיו לנו עוד עשרות אלפי דיירים מרוצים בפרויקטים רבים".

האינסטגרם שלנו

נוף עירוני או נוף פסטורלי? 
מה אתם באמת יודעים על הקשר בין שווי הנכס לנוף הנשקף ממנו?
ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️