ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

אצלנו ב-ICR יום ירושלים הוא כל השנה

השבוע, ב-כ"ח באייר, חגגה ישראל את יום ירושלים, המציין את איחודה של העיר תחת ריבונות ישראלית לאחר מלחמת ששת הימים. "(את) ירושלים, רום התקוות ופסגת השאיפות, שאותה אנו מעלים על ראש שמחתנו", נכתב בחוק יום ירושלים שנתן ליום המיוחד הזה מעמד של חקיקה, "יש לציין ולייחד ביום המסמל את מרכזיותה בחיי עם ישראל אשר שב לארצו, הקים את מדינתו והכריז על ירושלים בירתו הנצחית".

תמונה מצוירת יום ירושלים
התמונה להמחשה בלבד

כחברה העוסקת בייזום נדל"ן והתחדשות עירונית, ICR גאה לקחת חלק בבניינה של מדינת ישראל ושל בירתה ירושלים בפרט. לראייתנו, חיזוק ומיגון בנייני המגורים בירושלים וחידוש פני המרחב הציבורי שלה הם בעלי חשיבות לאומית-חברתית עליונה; יש בהם כדי לתרום לחוסנה של העיר ולהפוך אותה ל"בית" אמיתי עבור תושביה.
ברמת השטח, הרי שבשבועות האחרונים התבשרנו אנחנו ושאר שחקני ההתחדשות העירונית בירושלים על החלטת העירייה להחיל פטור גורף מהיטלי השבחה בפרויקטים של פינוי-בינוי ברוב חלקי העיר. החלטה מבורכת זו תאיץ את ההתחדשות העירונית בירושלים, ובשונה מבערים רבות אחרות, תעמיד את היזמים הפועלים בה בפני ודאות כלכלית ותכנונית.
כבר כיום ICR היא אחד הכוחות העולים בשוק הנדל"ן הירושלמי. בין הפרויקטים הבולטים שלנו ניתן למנות את מיזם הפינוי-בינוי הגדול ברחוב הנטקה בשכונת קרית היובל בדרום העיר, אשר יכלול הריסת 12 מבנים קיימים ובהם 138 דירות, שבמקומם ייבנו ארבעה מגדלים בני למעלה מ-20 קומות עם כ-425 יחידות דיור וכ-1,000 מ"ר שטחי מסחר.

 

פרויקט חשוב נוסף במסגרת התחדשות עירונית הוא זה שברחוב סן מרטין בשכונת קטמונים. בפרויקט זה יוקמו שני מגדלי מגורים בני 30 קומות כל אחד, הכוללים 425 יחידות דיור ו-800 מ"ר שטחי מסחר.

פרויקט בשכונת הקטמונים בירושלים. ההדמיה להמחשה בלבד

ICR לא רק מחדשת את ירושלים אלא גם מקדמת בה פרויקטים של בנייה חדשה, כמו זה שבשכונת הגבעה הצרפתית בצפון העיר. במסגרת הפרויקט, שכרגע נמצא בשלבי קידום התב"ע, ייבנו שלושה מגדלים בני 30 קומות ובהם 500 דירות. ייחודו של הפרויקט הוא בנקודת הגבוהה בה הוא יוקם, אשר תאפשר תצפית פנורמית על העיר.

יום ירושלים הוא הזדמנות טובה אפוא להיזכר במה שמאחד את כולנו, במטרות שעומדות בפנינו וגם – באפשרויות הבלתי-מוגבלות
העומדות לנו לשיפור איכות החיים היומיומית שלנו ושל ילדינו.

אז יום ירושלים שמח לכולם, ובברכת "לשנה הבאה בירושלים" – עם מרפסת מעלית וחניה.
משפחת ICR

האינסטגרם שלנו

נוף עירוני או נוף פסטורלי? 
מה אתם באמת יודעים על הקשר בין שווי הנכס לנוף הנשקף ממנו?
ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️