ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

המדריך ל- Wellness במגדלי אושן פארק נתניה

לקצב החיים המהיר שמאפיין את המאה שלנו יש השלכות כלכליות, רגשיות וחברתיות. כל אחד מאיתנו מחפש דרך מעשית להפוך את חיינו לשלווים יותר ,להוריד הילוך, ליהנות יותר מהמזון, מהעבודה ומזמן הפנאי שלנו, ליצור קשרים משמעותיים יותר עם המשפחה, החברים, הסביבה והקהילה בה אנו חיים. הדרך עוד ארוכה, אבל הנה כמה דברים שיסייעו לכם להיות יותר בנחת וב- well being.
הדמיית מגדל אושן פארק נתניה
פרויקט אושן פארק נתניה. ההדמיה להמחשה בלבד

להיות בתנועה

בשנת 1991 דיווח טיים מגזין על כמיהה הולכת וגוברת לשוב ל"חיים הפשוטים". 69% מהנשאלים אמרו שהיו רוצים "להאט את הקצב ולחיות חיים רגועים יותר", ושיעור מדהים של 89% דיווחו שהיו רוצים לבלות יותר זמן עם משפחתם. בשנת 2014, נערך סקר דומה ובו נמצא כי למעלה ממחצית הנשאלים רוצים להאט את קצב חייהם. להאט את קצב חיים משמעו אינו לשבת על כיסא כל היום ולבהות בקיר, אלא לעבור לחיים שהם יותר מיינדפול, כחלק מזה, להקשיב לגוף ולאפשר לו להיות בתנועה למען תפקודו התקין. יוגה או פילאטיס הן המענה הפופולרי ביותר ללייף סטייל שכזה, אמנם המעלית תיקח אתכם לסטודיו ליוגה שבמגדלי אושן פארק, אבל התנועה שבתוך הסטודיו תבוא לגמרי מכם. ואם כבר להיות בתנועה, אז על הדרך אפשר גם לתפוס קצת ויטמין די ולהתאמן בחדר כושר החיצוני של הפרויקט שנמצא באוויר הפתוח, או לעשות הליכה על המסלול ריצה או על ידי משחק טניס ידידותי במגרש הטניס הפרטי מחוץ למגדל עם אחד השכנים.

להיות בתנועה

שמש וים

אחד היתרונות הגדולים של חווית המגורים מול הים, חוץ מזה שתמיד כולם ירצו לבוא אליכם ולא תצטרכו להוציא רכב לים, זה השמש(!). מחקרים מראים כי לחשיפה לשמש יש סגולות בריאותיות יקרות מפז, ואף היעדר חשיפה לשמש יכול להביא את האדם לסכנת חיים ממשית. טיפ שלנו ‑ תתחילו כל בוקר עם כוס קפה במרפסת ותספגו את קרני השמש הראשונים של היום, אלה בדיוק הרגעים הקטנים שיוסיפו לחייכם נחת ויאפשרו לכם לחיות WELL

ים

האיכות חיים / חווית מגורים

במהלך השנים האחרונות התפרסמו כתבות בטלוויזיה ובעיתונות, ספרים, ולא מעט סרטים תיעודיים שבחרו להתמקד בתעשיית המזון המהיר. כל אלו מעידים על הנזקים הבריאותיים של מזונות אלו ומציעים אלטרנטיבה שאיננה פורצת דרך יותר מידי, אלא קשורה לחזרה לשורשים, ליטרלי, לאכול כל מה שצומח באדמה. במגדלי אושן פארק תוכלו לצרוך מזון שכזה מגינת הירק שאנחנו מטפחים, בתקווה שזה ייתן לכם השראה לחיים ירוקים יותר. כמובן שמה שאנחנו מכניסים לגוף זה הדרך לחיים בריאים, בשביל להשלים את הדרך הזו חשוב לשמור בתנועה, לשמור על well being ולחיות מיינדפול. את כל המעגל הזה של חיים בריאים ניתן לממש בחוויית המגורים שלכם, החל מחדר הטיפולים והספא, מעגל פייר פיט חיצוני, מגרש הטניס, מתקני נינג׳ה, מסלולי ריצה ואופניים ועוד!

האינסטגרם שלנו

חוזרים ליוקרה השקטה, לחיבור לטבע.
אירחנו את האדריכל המוביל רואי דויד לשיחה על איך יוצרים חללים ומרחבים שנועדו
לבניית קהילה חזקה באיב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו
מאות משפחות צעירות כבר התאהבו בשכונת פארק צפון (שלב א) בניצוחה של האדריכלית קיקה ברהאז
ועכשיו, ממשיכים לשלב הבא! 
איב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט שתוכנן על ידי רפאל דה לפונטן המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🙏🏼
חווית מגורים לאניני טעם כבר אמרנו?
#eve_north_park
מרגש כל פעם מחדש!
גאים להשיק את EVE PARK NORTH, בין תל אביב לרמת השרון, עוצב כמתחם מגורים יוצא דופן בנוף המקומי. 
חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
מחיי קהילה עשירים ומגוון מתחמי לייפסטייל השמורים רק לכם: בריכות הצופות לנוף, מתחם כושר, סטודיו ליוגה, חלל ילדים
קסום, חדרי מוזיקה, גיימינג וקולנוע, מטבח פתוח, לאונג’ מסוגנן ומתחם עבודה משותף.
“אנחנו מתכננים שכונות להולכים ברגל, לא
לנוסעים באוטו”
קיקה בראז ורפאל דה לפונטן על הפילוסופיה
מאחורי תיכנון השכונות בעידן החדש
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🫶🏼
"יש האטה והזדמנויות בשוק הנדלן"
לפני המלחמה ישבנו עם אסף עזרא, מנכל מיטב מימון לשיחה מרתקת על מימון חוץ בנקאי בתקופה
שכזאת, יחד ננסה לנתח מה קורה עם עליית הריביות, איך גורמים אחרים
בשוק משפיעים על המחירים ומה הם היתרונות של מימון חוץ בנקאי?

לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🔗