ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

לצאת מעבדות לחירות

אנו במשפחת ICR מבקשים לאחל לכם ולמשפחותיכם חג פסח שמח, מלא בחדשות טובות ובבריאות מצוינת. כפי שהאביב מסמל פריחה והתחדשות, כך אנו מקווים שעוד נכון לנו עתיד משותף של פעילות משותפת ומוצלחת, עם פרויקטים חדשים ומרגשים.
הדמיה פארק צפון north park
פרויקט פארק צפון. ההדמיה להמחשה בלבד

היציאה מעבדות לחירות היא המוטיב העומד בבסיסו של חג הפסח, ומהווה לכולנו שיעור מצוין ורלוונטי גם כיום – הן ברמה הקולקטיבית והן ברמה האישית. בתום 40 שנות נדודים במדבר, ואחרי שיגעו ולא אמרו נואש, הגיעו בני ישראל אל ארץ אבותיהם – והיו שוב אדונים לגורלם.

אם להסב את הלקחים של סיפור יציאת מצרים למונחים של שוק הנדל"ן הישראלי דהיום, הרי שרבים רואים ברכישת דירה צעד מרכזי בדרך להשגת עצמאות כלכלית אמיתית וארוכת שנים. ההבנה כי רכבת הנדל"ן דוהרת קדימה ומחירי הדירות לא יירדו בטווח הזמן הקרוב, לצד השאיפה להבטיח את ביטחונם הכלכלי של בני המשפחה והדורות הבאים, מביאה כמעט את כולם לפנות לאפיק הנדלני – בין אם לצורכי מגורים או השקעה.

הדבר מתבטא היטב בהיקף נטילת המשכנתאות על ידי משקי בית פרטיים. לפי נתוני הבנקים שפורסמו באחרונה, 2021 סימנה שיא היסטורי ובמהלכה ניטלו משכנתאות בהיקף של 116 מיליארד שקל – עלייה של 26% ביחס לממוצע הרב-שנתי. מדובר אם כן ב"בהלה לנדל"ן" – תופעה מובנת לאור מאפייניו של השוק המקומי: מיעוט קרקעות זמינות לבנייה, מחירי שכירות גבוהים וגידול דמוגרפי עקבי שבצדו עלייה מתמדת בביקוש למגורים.

הדמיה פארק צפון north park
פרויקט פארק צפון. ההדמיה להמחשה בלבד

אך לפני שמצטרפים לחגיגה ומשקיעים בנכס היקר ביותר שלכם, כדאי לעצור לרגע, לחשוב – ולעשות את הדברים בתבונה. גם בשוק עולה ואופטימי, אפשר ליפול. לפני כל רכישה צריך אם כן לעשות חקר שוק יסודי: היכן כדאי להשקיע את הכסף; מה תוכניות הפיתוח בסביבה ומה צופן לה העתיד מבחינת הביקוש וההיצע; וכמובן – מי הגורם שאיתו תצעו למסע בדרך לרכישת הדירה.

אל תתנו לשוק הנדל"ן הרותח להכניס אתכם לשאננות. המשיכו לחקור, להשקיע ולחפש הזדמנויות – אך את הצעד הסופי עשו רק בעזרת גורמי מקצוע מומחים ולצד חברות הנדל"ן המנוסות ביותר. כך תוכלו לישון בשקט בלילה, בידיעה שבמוקדם או במאוחר תגיעו אל הארץ המובטחת.

אנחנו ב-ICR ממשיכים לבנות במרץ ולהקים פרויקטים חדשים, ואתם מוזמנים להצטרף אלינו.

הדמיה פארק צפון north park
פרויקט פארק צפון. ההדמיה להמחשה בלבד
חדשות ועדכונים מ-ICR
  • אנו שמחים לעדכן על התקדמות חשובה בפרויקט Ocean Park בנתניה, עם קבלת היתר בנייה מלא למגרש 1009, עליו יוקם המגדל השני בפרויקט.
  • התפתחות חיובית גם בפרויקט שכונת גפן בהרצליה, שם הסתיים פינוי דיירי שלב ב' בתוכנית. בנוסף, החברה הקבלנית תדהר הודיעה כי היא מוכנה לעלייה על הקרקע ולתחילת עבודות החפירה. אירוע ההריסה במתחם עתיד להתקיים בשבוע הבא, לפני חג הפסח.
  • עוד אנחנו שמחים לספר כי התב"ע שהגשנו לפרויקט הגבעה הצרפתית בירושלים (גבעת ברוש) עמד בתנאי הסף, וכעת אנו ודיירי הפרויקט ממתינים לקביעת דיון להפקדת התוכנית בוועדה המקומית ירושלים.

שנדע רק בשורות כאלה,

צוות ICR

האינסטגרם שלנו

חוזרים ליוקרה השקטה, לחיבור לטבע.
אירחנו את האדריכל המוביל רואי דויד לשיחה על איך יוצרים חללים ומרחבים שנועדו
לבניית קהילה חזקה באיב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו
מאות משפחות צעירות כבר התאהבו בשכונת פארק צפון (שלב א) בניצוחה של האדריכלית קיקה ברהאז
ועכשיו, ממשיכים לשלב הבא! 
איב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט שתוכנן על ידי רפאל דה לפונטן המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🙏🏼
חווית מגורים לאניני טעם כבר אמרנו?
#eve_north_park
מרגש כל פעם מחדש!
גאים להשיק את EVE PARK NORTH, בין תל אביב לרמת השרון, עוצב כמתחם מגורים יוצא דופן בנוף המקומי. 
חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
מחיי קהילה עשירים ומגוון מתחמי לייפסטייל השמורים רק לכם: בריכות הצופות לנוף, מתחם כושר, סטודיו ליוגה, חלל ילדים
קסום, חדרי מוזיקה, גיימינג וקולנוע, מטבח פתוח, לאונג’ מסוגנן ומתחם עבודה משותף.
“אנחנו מתכננים שכונות להולכים ברגל, לא
לנוסעים באוטו”
קיקה בראז ורפאל דה לפונטן על הפילוסופיה
מאחורי תיכנון השכונות בעידן החדש
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🫶🏼
"יש האטה והזדמנויות בשוק הנדלן"
לפני המלחמה ישבנו עם אסף עזרא, מנכל מיטב מימון לשיחה מרתקת על מימון חוץ בנקאי בתקופה
שכזאת, יחד ננסה לנתח מה קורה עם עליית הריביות, איך גורמים אחרים
בשוק משפיעים על המחירים ומה הם היתרונות של מימון חוץ בנקאי?

לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🔗