ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

לצאת מעבדות לחירות

אנו במשפחת ICR מבקשים לאחל לכם ולמשפחותיכם חג פסח שמח, מלא בחדשות טובות ובבריאות מצוינת. כפי שהאביב מסמל פריחה והתחדשות, כך אנו מקווים שעוד נכון לנו עתיד משותף של פעילות משותפת ומוצלחת, עם פרויקטים חדשים ומרגשים.
הדמיה פארק צפון north park
פרויקט פארק צפון. ההדמיה להמחשה בלבד

היציאה מעבדות לחירות היא המוטיב העומד בבסיסו של חג הפסח, ומהווה לכולנו שיעור מצוין ורלוונטי גם כיום – הן ברמה הקולקטיבית והן ברמה האישית. בתום 40 שנות נדודים במדבר, ואחרי שיגעו ולא אמרו נואש, הגיעו בני ישראל אל ארץ אבותיהם – והיו שוב אדונים לגורלם.

אם להסב את הלקחים של סיפור יציאת מצרים למונחים של שוק הנדל"ן הישראלי דהיום, הרי שרבים רואים ברכישת דירה צעד מרכזי בדרך להשגת עצמאות כלכלית אמיתית וארוכת שנים. ההבנה כי רכבת הנדל"ן דוהרת קדימה ומחירי הדירות לא יירדו בטווח הזמן הקרוב, לצד השאיפה להבטיח את ביטחונם הכלכלי של בני המשפחה והדורות הבאים, מביאה כמעט את כולם לפנות לאפיק הנדלני – בין אם לצורכי מגורים או השקעה.

הדבר מתבטא היטב בהיקף נטילת המשכנתאות על ידי משקי בית פרטיים. לפי נתוני הבנקים שפורסמו באחרונה, 2021 סימנה שיא היסטורי ובמהלכה ניטלו משכנתאות בהיקף של 116 מיליארד שקל – עלייה של 26% ביחס לממוצע הרב-שנתי. מדובר אם כן ב"בהלה לנדל"ן" – תופעה מובנת לאור מאפייניו של השוק המקומי: מיעוט קרקעות זמינות לבנייה, מחירי שכירות גבוהים וגידול דמוגרפי עקבי שבצדו עלייה מתמדת בביקוש למגורים.

הדמיה פארק צפון north park
פרויקט פארק צפון. ההדמיה להמחשה בלבד

אך לפני שמצטרפים לחגיגה ומשקיעים בנכס היקר ביותר שלכם, כדאי לעצור לרגע, לחשוב – ולעשות את הדברים בתבונה. גם בשוק עולה ואופטימי, אפשר ליפול. לפני כל רכישה צריך אם כן לעשות חקר שוק יסודי: היכן כדאי להשקיע את הכסף; מה תוכניות הפיתוח בסביבה ומה צופן לה העתיד מבחינת הביקוש וההיצע; וכמובן – מי הגורם שאיתו תצעו למסע בדרך לרכישת הדירה.

אל תתנו לשוק הנדל"ן הרותח להכניס אתכם לשאננות. המשיכו לחקור, להשקיע ולחפש הזדמנויות – אך את הצעד הסופי עשו רק בעזרת גורמי מקצוע מומחים ולצד חברות הנדל"ן המנוסות ביותר. כך תוכלו לישון בשקט בלילה, בידיעה שבמוקדם או במאוחר תגיעו אל הארץ המובטחת.

אנחנו ב-ICR ממשיכים לבנות במרץ ולהקים פרויקטים חדשים, ואתם מוזמנים להצטרף אלינו.

הדמיה פארק צפון north park
פרויקט פארק צפון. ההדמיה להמחשה בלבד
חדשות ועדכונים מ-ICR
  • אנו שמחים לעדכן על התקדמות חשובה בפרויקט Ocean Park בנתניה, עם קבלת היתר בנייה מלא למגרש 1009, עליו יוקם המגדל השני בפרויקט.
  • התפתחות חיובית גם בפרויקט שכונת גפן בהרצליה, שם הסתיים פינוי דיירי שלב ב' בתוכנית. בנוסף, החברה הקבלנית תדהר הודיעה כי היא מוכנה לעלייה על הקרקע ולתחילת עבודות החפירה. אירוע ההריסה במתחם עתיד להתקיים בשבוע הבא, לפני חג הפסח.
  • עוד אנחנו שמחים לספר כי התב"ע שהגשנו לפרויקט הגבעה הצרפתית בירושלים (גבעת ברוש) עמד בתנאי הסף, וכעת אנו ודיירי הפרויקט ממתינים לקביעת דיון להפקדת התוכנית בוועדה המקומית ירושלים.

שנדע רק בשורות כאלה,

צוות ICR

האינסטגרם שלנו

נוף עירוני או נוף פסטורלי? 
מה אתם באמת יודעים על הקשר בין שווי הנכס לנוף הנשקף ממנו?
ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️