ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

לא חשוב הגוש: אלה הבחירות שלנו שחשובות באמת

הידעתם? בכל 10 שניות עומדת לפתחנו הכרעה כלשהי, ולו קטנה ונטולת חשיבות של ממש: מה נלבש היום, איזה קפה נזמין בצהריים או האם בכל זאת נדחה את תחילת הדיאטה למחר (כי מה זה כבר עוד יום של עונג).

מובן שיש גם בחירות מסוג אחר, משמעותיות יותר, וגם הן שונות אחת מרעותה. כך, מצד אחד, ישנן בחירות קולקטיביות, כמו הבחירות לכנסת שידענו בתחילת החודש, שהשפעתן על הפרט מועטה בטווח המיידי אך נוגעת לחייהם של מיליוני אנשים; ומצד שני, עומדות בחירות פרטיות של כל אחד מאיתנו, שלחלקן השלכות כבדות משקל על איכות החיים שלנו ושל משפחתנו. כזו היא למשל הבחירה בדבר רכישת דירה למגורים.

קלפי בחירות
התמונה להמחשה בלבד

אז איך בעצם אנחנו עושים את הבחירות שלנו?

לפני בחירה, כל בחירה, אנו מקבלים החלטה. אם לחזור לסוגיית דירת המגורים, הרי שקודם כל עלינו לקבל החלטה כי אנחנו רוצים ללרכוש דירה באזור מסוים – ורק אז נגיע לשלב הבחירה בדירה או בפרויקט עצמם. כך גם בסוגיות פחות קריטיות: קודם נקבל החלטה שבא לנו ללבוש הבוקר משהו בולט ושמח – ורק אז נבחר להוציא מהארון את החולצה הירוקה-זרחנית שקנינו בלונדון. למעשה, הבחירה משרתת את ההחלטה ואמורה לקדם אותה לכדי מימוש.

דווקא בשל חשיבותן הגדולה, הבחירות הגדולות והמשמעותיות שלנו מלמדות מה חשוב לנו באמת. כך למשל, בכל הקשור לבחירת דירת המגורים הבאה שלנו, מחקרים מראים כי הדברים החשובים ביותר עבור ישראלים הם בטיחות, קהילתיות ולוקיישן מיטבי.

הפרויקטים של ICR

הפרויקטים ש-ICR בונה ומשווקת מצויים בלב אזורי הביקוש של ישראל, בין אם בשכונות מבוססות היטב כגון שכונת הגפן בהרצליה, ובין אם בשכונות הנבנות מאפס באזורים היקרים והמבוקשים במדינה, דוגמת פארק צפון. מיקומם של הפרויקטים מצוי תמיד בסמיכות לצירי התנועה הראשיים של האזור, והם מאופיינים בגישה נוחה לבאים וליוצאים מהם.

כל הפרויקטים של ICR, ללא יוצא מן הכלל, מבקשים לענות גם על הצורך של הדיירים בתחושת שייכות ומעטפת חברתית תומכת. לכן החברה מקפידה על יצירת תשתית איכותית ליצירת חיי קהילה תוססים. דוגמה מובהקת לכך ניתן לראות בפרויקט מגדלי אושן פארק (WELLNESS BY THE SEA) וכן בפרויקט המסילה.

שני הפרויקטים משופעים בפסיליטיז יוקרתיים הכוללים שטחים ציבוריים ירוקים, אדריכלות נוף שמעמידה את הדייר במרכז ומותאמת לכל עונות השנה, וכמובן במפרטי דירה עשירים והמפנקים, הגורמים לדיירים (גם מבלי שישימו לב לכך) לארח יותר ולרצות להזמין אליהם הביתה.

דוגמאות נוספות הממחישות את האג'נדה הקהילתית-משפחתית של ICR מספקים הפרויקטים בשכונת הגפן ובפארק צפון, הכוללים פיאצה מרכזית עם שדרת מסחר מוצלת, וכן מתחמים לרווחת הדיירים אשר ממוקמים בבניינים השונים: חדר כושר, מועדון ילדים, חדר גיימינג, חלל CO-WORKING, חדר חוגים, חדר ימי הולדת, לאונג' דיירים ואפילו אולם קולנוע.

זוג מקבל מפתח לדירה
התמונה להמחשה בלבד

הבחירה של ICR

ממש כמו בני אדם, כך גם חברת נדל"ן גדולה ובעלת היקף פעילות נרחב, ניצבת כל העת בפני צמתי הכרעה חשובים: אילו פרויקטים לקדם ולבנות, ועל אילו לוותר; איזה סוג של בנייה יתאים לתמהיל השכונה ולצורכי תושביה – למשל, מגדלים גבוהים או בנייני בוטיק; ועל מה לתת את הדגש כדי למקסם את איכות החיים של דיירי הפרויקט העתידי – למשל, נגישות לאוכלוסייה מבוגרת לעומת מרחבים ירוקים ומעודדי פעילות משותפת לילדים.

הבחירות של ICR נגזרות משיח מתמיד עם לקוחותיה ומהכרה עמוקה שלהם, והן קורות לאורך כל הדרך: החל משלב רקימת הרעיון ובחינת יישומו בשטח, עבור בשלב ההליך התכנוני ובעת ההקמה של הפרויקט, וכלה בתום הבנייה והאכלוס, כאשר החברה נותרת חלק נוכח ואינטגרלי מהפרויקט והשכונה.

אם אינכם בטוחים כי החלטתם נכון באשר למקום המגורים הבא שלכם – פשוט צרו קשר איתנו ב-ICR. אנו נשמח להכיר אתכם ולבחור ביחד אתכם את הפרויקט שיתאם הכי במדויק את העדפותיכם, ואת החלומות שלכם.

האינסטגרם שלנו

חוזרים ליוקרה השקטה, לחיבור לטבע.
אירחנו את האדריכל המוביל רואי דויד לשיחה על איך יוצרים חללים ומרחבים שנועדו
לבניית קהילה חזקה באיב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו
מאות משפחות צעירות כבר התאהבו בשכונת פארק צפון (שלב א) בניצוחה של האדריכלית קיקה ברהאז
ועכשיו, ממשיכים לשלב הבא! 
איב - פארק צפון, בין רמת השרון לתל אביב, פרוייקט שתוכנן על ידי רפאל דה לפונטן המציע חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🙏🏼
חווית מגורים לאניני טעם כבר אמרנו?
#eve_north_park
מרגש כל פעם מחדש!
גאים להשיק את EVE PARK NORTH, בין תל אביב לרמת השרון, עוצב כמתחם מגורים יוצא דופן בנוף המקומי. 
חווית חיים אקסקלוסיבית לאניני טעם היודעים להעריך איכות ברמה אחרת.
מחיי קהילה עשירים ומגוון מתחמי לייפסטייל השמורים רק לכם: בריכות הצופות לנוף, מתחם כושר, סטודיו ליוגה, חלל ילדים
קסום, חדרי מוזיקה, גיימינג וקולנוע, מטבח פתוח, לאונג’ מסוגנן ומתחם עבודה משותף.
“אנחנו מתכננים שכונות להולכים ברגל, לא
לנוסעים באוטו”
קיקה בראז ורפאל דה לפונטן על הפילוסופיה
מאחורי תיכנון השכונות בעידן החדש
לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🫶🏼
"יש האטה והזדמנויות בשוק הנדלן"
לפני המלחמה ישבנו עם אסף עזרא, מנכל מיטב מימון לשיחה מרתקת על מימון חוץ בנקאי בתקופה
שכזאת, יחד ננסה לנתח מה קורה עם עליית הריביות, איך גורמים אחרים
בשוק משפיעים על המחירים ומה הם היתרונות של מימון חוץ בנקאי?

לינק לפרק המלא עכשיו בביו 🔗