ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
The Magazine

מהבית לחוף ב‑80 צעדים

פרויקט YAM בבת ים ממוקם 80 צעדים (ספרנו) מחוף הים של בת ים, שם תוכלו ליהנות מנופים ושקיעות עוצרות נשימה ועדיין לחיות את תל אביב הנמצאת במרחק 10 דק נסיעה מהאזור הכי חי ותוסס של העיר. גלו איך החיים בפרויקט יאפשרו לכם ליהנות מכל העולמות.

הדמיה YAM בת ים

פרויקט מגדלי YAM . ההדמיה להמחשה בלבד

הקו האדום של הרכבת הקלה

עמוד השדרה של המערכת להסעת המונים במטרופולין תל אביב הוא הקו האדום של ה״דנקל״, זה שמחבר בין בת ים לתל אביב, רמת גן, בני ברק ופתח תקווה. התחנה הקרובה ביותר לפרויקט YAM נמצא במרחק 2 דקות הליכה בלבד! המהלך של משרד התחבורה שצפוי לחבר את כל גוש דן היא בשורה של ממש עבור אלו שחוששים להתרחק מהעיר, כך, בקלות וביעילות נוכל לנוע ממקום למקום בלי כאב ראש, בלי חששות מחניה או פקקים ולהנות ממה שיש לעיר העברית הראשונה להציע לנו!

הקו האדום של הרכבת הקלה

שנרד לים?

זה אמנם נשמע כמו פנטזיה אבל לפעמים פנטזיות מתממשות גם בחיים האמיתיים, כמו במקרה הנדיר של פרויקט YAM וסמיכותו המטורפות לחוף ירושלים החוף אשר נמצא בין חוף ה'גולשים' לבין חוף ה'סלע', מוכר גם בשמו השני כחוף 'קלדרון', על שם המסעדה הפועלת במקום. במדד הדציבלים, הוא מדורג איפשהו באמצע רגוע ולא עמוס מדי, והוא האהוב במיוחד על המקומיים בגלל הלגונה של המים הרדודים שנותנים תחושה של שהייה בבריכה. כבר אמרנו שתוכלו לגור במרחק של 80 צעדים ממנו?
חוף ים

יפו תל אביב

הקרבה של בת ים לתל אביב יפו היא מספיק לגיטימית בשבילנו בכדי לקרוא לה בת ים תל אביב יפו. במרחק רכיבה על אופניים או נסיעה קצרצרה ברכבכם תוכלו ללכת לאיבוד בסמטאות הכפריות של נווה צדק, להאזין לצלילי המוזיקה והקולות של שוק הפשפשים ביפו בשישי בצהריים ואלו רק חלק המחוויות שמחקות לכם במרחק הליכה מהבית. ממיקום כזה מושלם הכל אפשרי.

תל אביב יפו

האינסטגרם שלנו

נוף עירוני או נוף פסטורלי? 
מה אתם באמת יודעים על הקשר בין שווי הנכס לנוף הנשקף ממנו?
ירושלים של זהב, של נדל”ן ושל תקווה. ❤️
ביום ירושלים, אנחנו ב-ICR גאים להיות חלק מתנופת הבנייה המרשימה בבירה, עם פרויקטים חדשים ופורצי דרך, בניהם גם פרויקט PASTORAL המרגש במבואות שכונת עין כרם הציורית.
פרק חדש באוויר!
מוזמנים להכיר את משרד הפרסום Y360, ולשמוע קצת יותר על החשיבה, האסטרטגיה והתהליכים שמאחורי הפקות ומהלכי התוכן שלנו
❤️