ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה

מתחם EVE צפון תל אביב - רמת השרון

THE NEW STORY

WELCOME TO THE NEW URBAN CREATION

מתחם EVE מגדיר מחדש את חוויית המגורים של צפון תל אביב בשכונת פארק צפון, עם השקת הפרק החדש והמרגש בסיפור ההצלחה של פארק צפון. בין תל אביב לרמת השרון מוקם בימים אלה קומפלקס אדריכלי יחיד ומיוחד בנוף הישראלי.

EVE NORTH PARK מציע גישה פוסט-עירונית למשפחה במאה ה-21. הפרויקט מאגד מספר בניינים באמצעות רצף של גינות מוריקות, סמטאות קסומות וחללים משותפים בסגנון .SOCIAL CLUB בכל אחד מהבניינים בשכונה החדשה של פארק צפון משולב חלל משותף, המשמש את כלל הדיירים ויוצר חוויית מגורים הוליסטית, קהילתית, נוחה, בריאה וירוקה יותר לא רק לכם, גם לסביבה. חווית מגורים העונה על כל הצרכים של המשפחה.

"הדיאלוג בין הבניינים יוצר רחובות פנימיים, שבילי אופניים והליכה, גינות ומגוון גדול של חללים משותפים מלאי אווירה וסטייל, עם מעבר טבעי בין הפנים לחוץ, בין הבית לרחוב ובין העיר לטבע."

LOCATION

בין תל אביב לרמת השרון, בלב סביבה ירוקה וכפרית, טובלת במרחבי טבע אינסופיים, חבויה שמורת המגורים המושלמת.
EVE NORTH PARK גובלת בשכונות הצפוניות תל אביב: תל ברוך צפון, רמת אביב ג׳, צהלה ונאות אפקה. לפארק צפון גישה קלה, מהירה ונוחה לנתיבי אילון, כביש 2 (החוף), כביש 5, דרך בני אפרים, שדרות רוקח ושדרות קק”ל והכניסה החדשה והמהירה מכביש 20 הישר לשכונה. בכל דרך שתבחרו, תמיד תהיו קרובים.

0

בניינים בני 14-11 קומות

0

בנייני בוטיק בני 7 קומות

0 -2

חדרים בתמהיל דירות מגוון
דירות גן ופנטהאוזים

0

יחידות דירות

0

דונם של פארק אקולוגי ענק

THE SOCIAL CLUB

רשת קסומה של שבילים תוליך אתכם בין הבניינים של EVE NORTH PARK אל הבריכה, חדר הכושר המתקדם, הסטודיו לפילאטיס ויוגה, חדר הקולנוע, המוזיקה או הגיימינג. מלבד כל אלה, מחכים לכם במתחם גם מתחמי עבודה משותפים, פינות ישיבה אינטימיות, חדרי אירוח, מטבח פתוח וסדנאות בישול, אולם כנסים ואירועים, ספרייה, מתחם ילדים מתוק ושדרת מסחר משובצת חנויות בוטיק ובתי קפה. בכל שביל בו תבחרו ללכת, מחכה לכם חוויה חדשה. חווית המגורים השלמה והנוחה בפארק צפון מעניקה מענה מלא לכל אחד, על פי העדפותיו, בכל גיל ובכל שעה של היום, מסביב לשעון.

THE APARTMENTS

תמהיל מגוון של דירות גדולות בנות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מרהיבים. כולן מעוצבות ומתוכננות עד הפרטים הקטנים ביותר. לכל דירה מרפסת נוף מרווחת, עם אדניות מוריקות, הצופה לפארק, לים ממערב, למקורות הירקון ממזרח, לתל אביב בדרום ולנופי השרון בצפון.

The complex

זמינים עבורכם בוואטסאפ
ברוכים הבאים לצ'אט
לחצו כאן להתחלת שיחה