ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
herzelia b logo המסילה הרצליה לוגו

המסילה הרצליה

UNLIMITED LIVING

a lifestyle you can just imagine

להתעורר בכל יום לחיים מלאים בהשראה, לקחת נשימה עמוקה ולשאוף את כל הטוב שבעולם, לחייך חיוך אמיתי מכל הלב, לבחור רק מה שעושה לכם טוב. לחיות לא רק את הרגע אלא את כל הרגעים, את כל החלומות, את כל המשאלות. העולם הוא מגרש המשחקים שלכם ואין גבול לחוויות שפתוחות בפניכם. אתם מוקפים ביופי, שבא לידי ביטוי בעיצוב הפנים של המעצב הידוע מיכאל אזולאי. הבית שלכם שופע מרחבים פתוחים, יוקרה וטעם טוב במלוא מובן המילה.

המסילה, הרצליה ב' שמח להזמין אתכם לחיות בחופשיות, לחשוב בפתיחות ולבחור מבין אינספור אפשרויות, ללא כל הגבלה.

הפרויקט מציע סדרה מוגבלת של 54 דירות בעיצוב יוקרתי
שיענה על כל מה שרק דמיינתם ויותר מכך

THE LOCATION

הרצליה ב' היא שכונה מבוקשת ומבוססת. היא שוכנת על גבעה בין כפר שמריהו להרצליה פיתוח ונהנית מנופים מרהיבים ומבריזה מהים. לחיות בהרצליה ב' זה לחיות נכון, בשכונה קלאסית השומרת על מעמדה במשך שנים, מעוצבת ומתוכננת כדי להעניק סגנון חיים איכותי למביני עניין. השכונה מציעה גישה נוחה ומהירה לנתיבי איילון ולצומת כפר שמריהו, כך שתוכלו לשמור על פרטיות ועדיין להיות בתוך דקות במרכז העניינים.

Drone Vision Tour

0

דירות

0

בניינים נמוכי קומה

0

קומות בכל בניין

-3

מספר חדרים

0

דירות גן מקסימות

0

פנטהאוזים מרהיבים

AMENITIES & SERVICES

התכנון הסביבתי נעים, חם, עכשווי ועל-זמני. העיצוב מביא לידי ביטוי מיטבי את כל יתרונות הפרויקט, האיכות הגבוהה והיוקרה המעודנת. השאיפה לחבר בין בנייני המגורים לבין אומנות ומרחב הובילה את מעצב הפנים, מיכאל אזולאי, ליצור שטח משותף המתאפיין באווירה של גלריה ציבורית, המציעה נקודות מבט מעניינות. מחשבה רבה הוקדשה גם לשבילים ברחבי השכונה, יחד עם אומנות המוצבת בכיכר המרכזית.

THE APARTMENTS

הדיאלוג בין החוץ לפנים ממשיך לעבור כחוט השני גם בדירות ובעיצוב הפנים. הדירות חמימות, מזמינות ומרווחות, עם חלונות ופתחים גדולים המכניסים פנימה תאורה טבעית. חיפויי הקיר מעץ לאורך הפרוזדור, רצפות הפרקט האטרקטיביות והקווים הנקיים עוטפים את מרחב המגורים באווירה ביתית ומשפחתית עם שילוב מעניין בין עיצוב מרשים לחומרים איכותיים.
דירות אחרונות שנותרו למכירה

E GARDEN - 4 ROOMS

B GARDEN - 5 ROOMS

E - 5 ROOMS

A - 6 ROOMS

The complex

לפרטים נוספים על פרויקט המסילה

בעצם מסירת המידע אני מאשר שמירה ושימוש במידע שלי, בהתאם למדיניות פרטיות
זמינים עבורכם בוואטסאפ
ברוכים הבאים לצ'אט
לחצו כאן להתחלת שיחה