ישוב
סוג הדירה
חווית המגורים
מס' חדרים
איפוס
חיפוש דירה
חיפוש דירה
pastoral פסטורל לוגו

PASTORAL ירושלים

THE HARMONY OF LIVING

live close to nature

לחיות בהרמוניה עם כל מה שסובב אותך, עם מה שעושה לך טוב ועם הפכים משלימים. לחיות לצד מי שדומה לך ועם מי שקצת אחרת ממך. לחיות קרוב לטבע הירוק, לאוויר הרים צלול, בשכונה שלווה, כחלק מקהילה המורכבת מקשת של גוונים.

פרויקט פסטורל מבית ICR בנוי על צלע הר ומונה ארבעה מגדלים המחוברים באמצעות 7 הקומות התחתונות. הטופוגרפיה במקום והפרש הגובה בין רחוב ברזיל לארתור הנטקה, תאפשר בנייה ירושלמית מסורתית מדורגת ועם זאת מדרונית. המגדלים יפנו לרחוב הנטקה ממזרח ולרחוב ברזיל ממערב ודייריהם
ייהנו מכל הנוף המרהיב של עין כרם.

THE LOCATION

פרויקט פסטורל ממוקם בדרום-מערב העיר, סמוך לעין כרם ולקריית היובל, במיקום אידיאלי: קרוב לתחנת הרכבת הקלה ועם גישה מהירה אל צירי התנועה המרכזיים. הפרויקט נמצא בסמיכות לפארקים רחבי ידיים ובקרבה רבה למוסדות חינוך מובילים. כל זה עטוף בנוף הפסטורלי של עין כרם, כאשר הפרויקט נמצא במיקום גבוה ונהנה מכל הנוף הפתוח והמרהיב. בפסטורל תחיו בהרמוניה עם הטבע. נשימה צלולה במקום שבו כל זווית מציעה תמונה של טבע ירוק ומזמין. היער הטבעי הסמוך לפרויקט, בשילוב הפארקים המעוצבים סביבו, מאפשרים חיים של חיבור לטבע בצורה מושלמת.

0

מגדלים

0

קומות

0

יח"ד בפרויקט
כולל פנטהאוזים
ומיני פנטהאוזים מרהיבים

0

מ״ר מסחר איכותי

0

מ״ר מבני ציבור

AMENITIES & SERVICES

האזורים המשותפים בפרויקט פסטורל עוצבו על ידי האדריכלית דנה אוברזון, כאשר הדגש הוא על עיצוב הרמוני ו"זורם" תוך שימוש באלמנטים של עץ ובטון. באזורים המשותפים נעשה שימוש בחומרים טבעיים הלוקחים השראה מאדריכלות החוץ אל הפנים בצורה אלגנטית ומרשימה המחברת את סך החלקים לשלם יפהפה. סביבת המגורים העשירה תספק לדיירים אורח חיים נוח ומהנה, לצד שפע אפשרויות למפגשים בתוך הבניין או באוויר הפתוח, לצורך פעילות משותפת ולמען יצירת קהילה ושייכות.

THE APARTMENTS

הדירות בפרויקט תוכננו להעניק לדיירים איכות חיים בסטנדרט הגבוה של ICR . הדירות המרווחות והמפנקות נהנות ממרחבים פנימיים יעילים ופונקציונליים המתחשבים במגוון הצרכים של הדיירים. חללי המגורים הגדולים מייצרים אווירה פתוחה ונעימה. תכנון הדירות מבוסס חומרים וטכנולוגיות חדישות ויוצרים בתים חכמים שיתאימו לסגנונות החיים המודרניים.

The complex